Українець чудесним голом дебютував у чемпіонаті Білорусі: відео

0

Сергій Рудика показав класний рівень

29-річний український півзахисник могильовського Дніпра Сергій Рудика відзначився дебютним голом за свою нову команду в першому ж офіційному матчі.

На 36-й хвилині поєдинку з Городеєю Рудика красиво розвернув захисника і філігранним по точності дальнім ударом відправив м'яч у верхній кут воріт суперника. Як виявилося, гол стал переможним - Дніпро виграв матч з рахунком 2:1.

«Городея» — «Дніпро» Могильов — 1:2
Голи:
Лебедєв, 16 — Чиж, 22, Рудика, 36

Нагадаємо, нападник збірної Уругваю Едінсон Кавані в товариському матчі забив прекрасний гол у ворота збірної Чехії.

На 37-й хвилині зустрічі форвард ПСЖ зміг уникнути офсайдної пастки чехів і прийняв пас по повітрю від партнера. Кавані не опустив м'яч на землю і потужно пробив через себе – воротар Іржі Павленка тільки дивився, як ядро влітає в його володіння.

Ще один м'яч за Уругвай в цій зустрічі на 10-й хвилині забив форвард Барселони Луїс Суарес і тим самим допоміг латиноамериканцям виграти дуель з рахунком 2:0.

На ЧС-2018 Уругвай у груповому раунді зіграє з Росією, Єгиптом та Саудівською Аравією.

Також додамо, що Парі Сен-Жермен затіяв серйозну кадрову революцію після двох поразок від Реала (3:1, 2:1) на стадії 1/8 фіналу Ліги чемпіонів.

Президент ПСЖ Нассер Аль-Хелаїфі має намір позбутися по завершенні сезону аж вісьмох футболістів, а гроші від їх продажу інвестувати у декількох зіркових виконавців, інформує Le Parisien.

У цей список ПСЖ потрапили Дані Алвес, Лейвін Кюрзава, Юрі Берчіче, Адріен Рабйо, Едінсон Кавані, Марко Верратті, Анхель Ді Марія та Хав'єр Пасторе.

Крім цього, Аль-Хелаїфі розглядає можливість звільнення спортивного директора Антеро Енріке.

Додамо, що Унаї Емері може покинути посаду головного тренера ПСЖ влітку 2018 року. Про це інформує L`Equipe.

З іспанським фахівцем не будуть продовжувати контракт, який діє до червня поточного року. Причина цьому – виліт з Ліги чемпіонів на стадії 1/8 фіналу два сезони поспіль.

Французьке видання також додає, що не бачить жодних обставин, які змусили б керівництво паризького клубу передумати.

Емері очолив команду у 2016 році.

Нагадаємо, мадридський Реал вдруге обіграв ПСЖ та впевнено вийшов у чвертьфінал Ліги чемпіонів.

Перший матч у столиці Іспанії закінчився з рахунком 3:1 на користь господарів, але парижани зберігали надію на успіх. Мрії французів розбив Кріштіану Роналду на 51-й хвилині матчу.

На 66-й хвилині червону картку заробив півзахисник ПСЖ Марко Верратті. Завдання французів (забити як мінімум тричі) стало нездійсненним, але Едінсону Кавані вдалося відіграти один м'яч. Остаточний рахунок у грі встановив Каземіро на 80-й хвилині - 1:2.

Нападник "вершкових" Кріштіану Роналду відзначився голом на 51-й хвилині гри.

Як раніше повідомляв портал Знай.Спорт, тренер Англії шокував заявою про бойкот ЧС у Росії.