Футбол

Тренер Чорноморця анонсував перезавантаження клубу

0

Олег Дулуб розповів про ситуацію в одеському Чорноморці

Тренер одеського Чорноморця Олег Дулуб розповів про перший місяць роботи в клубі, а також анонсував перезавантаження команди:

"Сила будь-якої системи визначається в стабільності. Якщо у тебе є тренер, до якого є довіра, то потрібно йому довіряти в радості і горі. Або його міняти. Дуже радий, що за спортивним принципом Карпати зберегли місце в Прем'єр-лізі, ніхто в наш город каменю не кинув, а не так, що приїхали, розламали все, що було, і поїхали.

Ситуація в Чорноморці була кризова і критична. Нам необхідне посилення на деякі позиції. Якщо ми візьмемо цих новачків зараз, то прискоримо цей процес майже на три місяці. Можемо і з цими гравцями працювати, але взимку буде перезавантаження. Потрібно зрозуміти, які гравці слабкі і сильні, як вони поєднуються і поєднуються чи взагалі

Граємо максимально просто. Рівень майстерності будь-якої команди - це грати просто. Інше питання, чи є виконавці в завершенні. Потрібно не спростити гру, а зробити зрозумілими ходи.

Керівництво начебто не квапить, але для мене найголовніше - це результат. І у Львові Димінський мене не квапив, але спочатку набір очок, а потім буде гра. Ще Лобановський казав, що спершу виконання, а потім вже імпровізація", - підкреслив Дулуб в інтерв'ю Профутбол.

Нагадаємо, що Олег Дулуб очолив моряків на початку вересня. За цей час команда встигла зіграти внічию з Шахтарем, мінімально здолати Зірку з Кропивницького, програти Ворсклі та ще раз зіграти внічию, проте вже з львівськими Карпатами. Нині команда перебуває на останній позиції з 6-ма пунктами в активі.

Раніше портал Знай.Спорт повідомляв, що екс-тренер львівських Карпат похизувався футболкою з Путіним.

 

Автор матеріалу: 
Олексій Мацкевич
Теги: 
Чорноморець, Олег Дулуб, УПЛ