Футбол

Тренер Дніпра заперечує зраду своїх футболістів

0

За словами Михайленка, ні тренерський штаб, ні хлопці нікого не зраджували

Наставник СК Дніпро-1 Дмитро Михайленко розповів про завдання які стоять перед командою.

"Досить важкий період, тому що велика частина моєї кар'єри і життя пов'язана з Дніпром, але потрібно рухатися далі. Ми залишилися в цьому місті, ми працюємо для тих же уболівальників. Розумію, що багатьом складно прийняти це, але ми рухаємося вперед, щоб в місті був футбол і футбол високого рівня.

Ні тренерський штаб, ні хлопці нікого не зраджували. Ми залишилися в своєму місті, залишилися зі своїми вболівальниками. Завдання одне - розвивати футбол і ставати сильніше саме в Дніпрі, в місті, яке для большості з команди рідне.

Ми повинні повертати уболівальників хорошою грою. Ми повинні заслужити повагу іншої частини уболівальників. Може, не ультрас, звичайних уболівальників. Нехай вони не будуть їздити з командою, будуть приходити на домашні ігри.

Найближча наша задача - виграти Другу лігу, потрапити в Першу. Для нас починається цікавий період. Нам потрібно вигравати всі ігри, при цьому розвивати молодь. У складній ситуації потрібно досягати результату", - сказав фахівець в інтерв'ю журналістам програми Профутбол на каналі 2+2.

Як раніше повідомляв портал Знай.Спорт, ультрас Дніпра не визнали новостворений клуб.

Автор матеріалу: 
Сергій Талимончик
Теги: 
Дніпро, тренер, футбол