Футбол

Тренер Динамо не розуміє упереджене ставлення до клубу

0

Динамо провело відкрите тренування

Керманич київського Динамо Олександр Хацкевич встиг поспілкуватись с журналістами на відкритому тренуванні команди. Зокрема білоруський спеціаліст не розуміє, чому до клубу упереджене ставлення:

"Ви всі бачили матч з Чорноморцем, коли ми грали на стадіоні Динамо при порожніх трибунах. Ніяких емоцій не відчуваєш, ніби граєш товариську гру. Але це все ж чемпіонат.

Чому весь час тільки Динамо намагаються покарати, незабаром дехто вже і на Олімпійський має намір переїхати. На мою думку, до всіх команд потрібно ставитися однаково. Якщо це все цілеспрямовано йде, то я не розумію, звідки таке ставлення до нашої команди.

Давайте ще спробуємо задатися питанням: якщо є порушення правил, суддя має ставити пенальті? Так, ми не забили, й не знімаємо із себе відповідальності. Але нехай ті люди, хто судять, також не знімають із себе відповідальності. І телевізійні канали нехай показують усі моменти, які відбуваються на футбольному полі. Не лише тоді, коли не ставлять пенальті у ворота Динамо, але й коли відмахується Тайсон, коли Гармаша збивають у штрафному майданчику", - цитує Хацкевича офіційний сайт Динамо.

Раніше портал Знай.Спорт повідомляв, що cтало відомо, коли може дебютувати хорватський новачок Динамо.

Фото: fcdynamo.kiev.ua

 

 

 

 

 

Автор матеріалу: 
Олексій Мацкевич
Теги: 
Хацкевич, Динамо