Тренер Динамо оцінив прогрес молодих футболістів

0

Олександр Хацкевич пообіцяв давати шанс для перспективних виконавців

Головний тренер київського Динамо Олександр Хацкевич прокоментував перемогу над Маріуполем (5:1), а також оцінив прогрес молодих футболістів в останніх іграх.

"Може здатися, що гра (з Маріуполем - прим.) давалася нам легко - активно почали поєдинок, створили багато моментів біля воріт суперника в перші 20 хвилин. Але потім одна помилка в обороні, яку, на щастя, нам швидко вдалося виправити, після чого повністю домінували на полі. Другий м'яч, як то кажуть, в роздягальню, додав впевненості, а другий тайм показав, що ми були набагато сильнішими в цій грі.

Молоді хлопці? Ми їх бачимо кожен день в тренувальному процесі. Найголовніше в їхньому випадку - не випустити рано, і в той же час не перетримати з цим моментом. Шапаренко та Миколенко вже тривалий час займаються з нами, і не випадають з тренувального процесу. Це дуже важливо. При першій-ліпшій можливості будемо давати їм ігровий час", - цитує тренера офіційний сайт Динамо.

Нагадаємо, інформаційний портал Знай.Спорт повідомляв, як Ігор Суркіс прокоментував розгромну перемогу над Маріуполем.