Футбол

Тренер Динамо розповів, чи знає свою долю після матчу з Шахтарем

0

Наставник киян зізнався, що, на жаль, наприкінці сезону Динамо втратило турнірну мотивацію

Тренер Динамо не знає, що його чекає після матчу з Шахтарем У п'ятницю, 26 травня, відбудеться матч 31-го туру чемпіонату України Шахтар - Динамо, за підсумками якого може вирішитися доля керманича киян Сергія Реброва. Напередодні в інтерв`ю тренер розсказав, чи знає, що його чекає.

- Зустріч з президентом клубу поки не відбулася. Не можу ж я просто сказати, що хочу працювати далі. Спочатку президент повинен вирішити, чи потрібен я команді. Зрозуміло, що потрібно щось змінювати. Або тренера, або групу футболістів, інакше всі залишиться на місці, не буде прогресу.

Щодо матчу з Шахтарем, то такі поєдинки завжди важливі, хоч би якою була турнірна ситуація. Це серйозне протистояння для обох команд. Звичайно, ще й хочеться виграти після матчу із Зорею. Там хлопці теж старалися, але у луганців все ж виявилося більше бажання. Йде кінець сезону - досить непростого. На жаль, в останніх матчах ми втратили турнірну мотивацію. Але повинна бути мотивація просто грати за таку команду, як Динамо. Це вже немало. Упевнений, хлопці це розуміють. Тим більше у нас за спиною - сотні тисяч уболівальників, які за нас переживають і бажають нам перемоги.

Перша гра з гірниками була важка, але вона була успішна. Весь час потрібно зберегти мотивацію, підняти мотивацію, поставити гру команди. Це все непросто. Будь-матч або тренувальний день - це новий виклик. Завжди складно, коли щось не виходить і потрібно шукати нові способи мотивації або тактичні побудови. Але тим і цікавий футбол, не можна жити тільки сьогоднішнім днем. Немає часу переживати.

Формат турніру? Я завжди висловлювався за формат з 16 командами. Якщо складається ситуація, що інфраструктура клубів не готова для Прем'єр-ліги, то, напевно, зараз це оптимальний варіант. Але на майбутнє ми повинні збільшувати кількість учасників. Думаю, в нашій величезній країні, де люди люблять футбол, можна знайти досить клубів, щоб проводити чемпіонат з 16 командами, - сказав Ребров.

Як раніше повідомляв портал Знай.Спорт, епатажний екс-динамівець розкритикував президента клубу.

Автор матеріалу: 
Сергій Талимончик
Теги: 
Динамо, Шахтар, Ребров