Футбол

Тренер Динамо розповів про кадрову ситуацію перед матчем з Карпатами

0

Олександр Хацкевич поділився очікуваннями від виїзного поєдинку проти львівських Карпат

Головний тренер київського Динамо Олександр Хацкевич прокоментував кадрову ситуацію перед матчем УПЛ з львівськими Карпатами:

"Настрій у хлопців нормальний, всі, слава Богу, працюють в загальній групі, за винятком Циганкова. На гру з Карпатами у нас є вибір з достатньої кількості виконавців. А безпосередньо зі складом на гру ми визначимося в неділю.

Хто вийде на флангах атаки? Вибір у нас невеликий. В голові думки є, можливо, комусь доведеться зіграти і не на своїй позиції. Відчуваємо дефіцит атакуючих крайніх півзахисників.

Ті молоді хлопці, які грали в Олександрії, поступово повинні підживлювати першу команду, ми на них розраховуємо. Але в зв'язку з певними кадровими питаннями молодіжного складу, за першу команду вони в цей раз не зіграють. Ми ж будемо виходити з обойми гравців, що залишилася в нашому розпорядженні.

Карпати? Команда з характером, що має збалансований склад, в який влилися досвідчені гравці, ті ж Гладкий і Федецький. У порівнянні з першим колом команда стала грати значно сильніше, а останні результати показують, що вони на правильному шляху", - цитує білоруського спеціаліста офіційний сайт Динамо.

Нагадаємо, що Динамо зіграє виїзний матч проти львівських Карпат у неділю, 29-го жовтня. Початок зустрічі - о 19:30. 

Раніше портал Знай.Спорт повідомляв, що лідери Динамо готуються зіграти з Карпатами.

Автор матеріалу: 
Олексій Мацкевич
Теги: 
Хацкевич, Динамо, УПЛ, Карпати