Футбол

Тренер Динамо розповів про кадрову ситуацію після матчів збірних

0

Олександр Хацкевич розповів, як команда готується до гри з Чорноморцем

Головний тренер Динамо Олександр Хацкевич розповів, як команда готується до поєдинку з Чорноморцем та про кадрові втрати після матчів збірних:

"Працюємо в режимі одноразових тренувань, сьогодні вночі до Києва останнім із збірників прилетів Дерліс Гонсалес. Долучені до роботи всі футболісти, на яких ми розраховуємо у грі з Чорноморцем. Щодо кадрових питань, не готуються до матчу Циганков, Віда та Хачеріді (останній – дискваліфікований).

Ким замінити тих, хто не зможе зіграти? У нас достатньо хлопців, які раніше отримували мало ігрової практики. Це досить кваліфіковані виконавці. Гадаю, ми гідно вийдемо з ситуації, що склалася. Не хочу зараз забігати наперед і казати про характери ушкоджень та чи будуть зазначені футболісти грати в наступних поєдинках. Наш головний матч - проти Чорноморця. Далі будемо рухатися від гри до гри.

Настрій футболістів після матчів збірних? Привітав лише одного - Томаша Кендзьору, збірна якого потрапила на чемпіонат світу. Хорвати свою задачу ще не вирішили, а Україна та Парагвай, на жаль, не пробилися до фінальної частини. Повинні розуміти, що збірна для когось у цьому році вже закінчилася, а комусь ще належить провести важливі ігри. Хлопці приїхали в різному стані, але вже встигли перелаштуватися на клубні справи.

Сьогодні на зборах усім оголосили, що протягом 21-го дня належить провести сім ігор, буде багато перельотів. І в кожній грі нам потрібно прагнути до максимального результату" – цитує білоруського фахівця офіційний сайт Динамо.

Нагадаємо, що Динамо зіграє виїзну гру проти одеського Чорноморця у неділю, 15-го жовтня. Початок зустрічі – 19:30.

Раніше портал Знай.Спорт анонсував матч Чорноморець - Динамо.

Автор матеріалу: 
Олексій Мацкевич
Теги: 
Динамо, Хацкевич, УПЛ, Чорноморець