Футбол

Тренер Динамо розповів, як Ярмоленко прощався з командою

0

Олександр Хацкевич вважає, що Андрій Ярмоленко гідний грати в топ-чемпіонаті

У середу, 6 вересня, футболісти київського Динамо провели тренування на базі в Конча-Заспі, участь в якій також взяли гравці, які повернулися з розташування збірних України та Угорщини.

Перед початком заняття з кожним з гравців, тренерів, з обслуговуючим персоналом команди і всього тренувального комплексу попрощався тепер уже футболіст дортмундської Боруссії Андрій Ярмоленко. Трохи пізніше головний тренер Динамо Олександр Хацкевич дав невелике інтерв'ю клубному сайту, в якому розповів про прощання з Ярмоленком.

"Андрій зайшов до мене, сказав, що хоч ми разом не так довго працюємо, але знайомі-то вже дуже давно. Подякував за разом проведений час. А перед хлопцями... Сентиментальність мало не пробила його... Сказав усім, що може і заплакати... від радості, від усього того часу, проведеного разом з ними, від приємних спогадів. Але стримався, не заплакав. Хоча емоції Андрія дійсно переповнювали.

Я тільки радий за нього! Раніше говорив, що колись це повинно було статися. Протягом тривалого часу було багато розмов, куди і коли він піде. Тепер Андрій зможе зіграти в прекрасній команді, в сильному чемпіонаті. Він гідний цього", - сказав Хацкевич.

Раніше інформаційний портал Знай.Спорт повідомляв, що Ярмоленко потрапив до збірної найкращих футболістів чемпіонату Німеччини.

Фото: ФК Динамо

Автор матеріалу: 
Олександр Волос
Теги: 
Олександр Хацкевич, Андрій Ярмоленко, Динамо