Тренер Динамо ще не визначився зі складом на Суперкубок України

0

Олександр Хацкевич прокоментував останній спаринг на тренувальному зборі в Австрії

Наставник київського Динамо Олександр Хацкевич підвів підсумки переможного товариського матчу проти празької Спарти (4:1).

"До цього суперника ми цілеспрямовано не готувалися і не переглядали його. У хлопців вранці навіть не було розминки - дали їм більше відпочинку. Можливо, це позначилося в другому таймі і в плані руху, і в плані організації гри. У першому таймі ми дещо не розібралися, як нам потрібно зустрічати суперників, і хто це повинен робити. Але вже хвилини з 25-30-ї почали краще справлятися і відсунули гру від наших воріт. Ну а в другому таймі мали повну перевагу як у володінні м'ячем, так і в створенні гольових моментів. Так що збір закінчили на позитиві.

В цілому, розуміння того футболу, який потрібен, у команди вже присутнє. У нас ще є час більш цілеспрямовано готуватися до ігор і підводити футболістів до них в оптимальній готовності. Коли важко, потрібно працювати через не можу. Розбори ігор показують досить хороший функціональний стан команди.

Посилення? Я вже говорив, що у нас проходить медогляд захисник молодіжної збірної Польщі (Томаш Кендзера - прим.). Ми також бачимо, які позиції потрібно якщо не посилити, то створити конкуренцію.

З приводу складу на Суперкубок України... Ми ще дивимося поєднання. Відсотків на 80 ми визначилися по позиціях, також у нас ще може бути посилення, а конкретний склад знатимемо вже перед матчем", - цитує Хацкевича офіційний сайт Динамо.

Нагадаємо, що поєдинок за Суперкубок України, в якому між собою зустрінуться Динамо і Шахтар, пройде 15 липня в Одесі.

Раніше інформаційний портал Знай.Спорт повідомляв, що гравці Динамо влаштували тренерам майстер-клас з тенісу.