Футбол

Тренер Динамо: У нас було багато технічного браку

0

Олександр Хацкевич підвів підсумки четвертого контрольного поєдинку киян

Головний тренер київського Динамо Олександр Хацкевич прокоментував перемогу Біло-синіх в товариській зустрічі з румунським Університатя Крайова (2:0):

"З тих команд, з якими ми вже зіграли за час збору, ця - найбільш організована, найдисциплінованіша. У першому таймі м'яч досить повільно рухався, було багато гри поперек і назад, суперники встигали повертатися і практично нічого нам не дали створити біля своїх воріт. Кілька разів нас зловили на контратаках, в тому плані, що у нас було багато технічного браку. Хтось швидко не прийняв рішення, хтось не зупинив м'яч.

Але другий тайм показав, що сили у команди є. Почав швидше рухатися м'яч, стали швидше рухатися футболісти, і почали з'являтися небезпечні моменти. Ми знаємо, що відсотків вісімдесят ігор в чемпіонаті України нам належить провести проти команд, які будуть при втраті м'яча відходити за лінію. Потрібно використовувати будь-який момент щоб відрізати цю групу гравців команди-суперниці.

Мбокані? Він насправді підсилив гру, вийшовши на заміну. Притому, у нього був не один момент. Найголовніше - що він знаходить ці моменти, відчуває, коли потрібно йти на випередження, а коли потрібно знаходитися за спиною у захисника. У нього досить високий футбольний інтелект", - цитує Хацкевича офіційний сайт Динамо.

Нагадаємо, інформаційний портал Знай.Спорт повідомляв, що тренер Динамо відмітив погану форму зіркового нападника команди.

Фото: ФК Динамо

Автор матеріалу: 
Олександр Волос
Теги: 
Олександр Хацкевич, Динамо, Дьємерсі Мбокані