Футбол

Тренер Динамо відзначив погану форму зіркового форварда команди

0

Однак Олександр Хацкевич готовий дати шанс африканського нападнику

Головний тренер київського Динамо Олександр Хацкевич підбив підсумки другого контрольного матчу команди на літніх зборах, проти азербайджанської Габали (2:1), а також розповів, в якій формі зараз перебуває нападник Дьємерсі Мбокані (на фото):

"З огляду на сьогоднішні погодні умови, а це, мабуть, був найспекотніший день за час нашого збору, то рух без м'яча і рух з м'ячем було на достатньому рівні. Варто також враховувати, що вчора у нас було два тренування і досить серйозні навантаження. Так що в плані руху команда виглядала добре.

В першу чергу, ми відштовхуємося від своєї гри. Не можна сказати, що результати на зборах не важливі. Позитивний результат завжди додає впевненості в своїх силах. Так що перед грою я сказав хлопцям, що у нас залишилася не така вже велика кількість ігор на зборах, тому в кожній ми граємо в тому числі на результат.

Мбокані? Він провів в команді тільки один повноцінний тренувальний день - вчора. Йому потрібно було дати ігровий час, подивитися в грі, в якому він стані. Зрозуміло, що зараз йому важко, але через ігри, через тренування він повинен набирати форму", - цитує коуча офіційний сайт Динамо.

Раніше інформаційний портал Знай.Спорт повідомляв, скільки Динамо хоче отримати за трансфер Ярмоленка.

Фото: ФК Динамо

Автор матеріалу: 
Олександр Волос
Теги: 
Олександр Хацкевич, Динамо, Дьємерсі Мбокані