Футбол

Тренер Шахтаря не хоче пов'язувати футбол з політикою

0

Паулу Фонсека гордий за своїх підопічних, які виступають в футболках збірної України

Головний тренер донецького Шахтаря Паулу Фонсека відвідав прес-конференцію після перемоги на Вересом (4:0) в рамках Кубка України, на якій поміркував про зв'язок футболу з політикою.

"Відмінний матч. Ми провели його дуже серйозно, повністю домінували на полі, забили чотири м'ячі, хоча могли і більше. Також хочу сказати ще кілька важливих речей. Перше: футбол - те єдине і унікальне, що змушує людей закохуватися. Вони приходять на стадіон , щоб розважатися, адже це всього лише гра. У футболі немає політики, рас і різниці між людьми! Ця гра - видовище і розвага. Україна - європейська країна, а Шахтар - європейський клуб.

Вважаю, що і тут, і в будь-якому іншому куточку світу в футбол ніколи не повинні залучатися політичні питання. Ця гра об'єднує людей, і я пишаюся, що є її частиною. Люди незалежно від національності і раси приходять на стадіон просто подивитися матч - і забувають про все! Вони приходять, тому що дійсно люблять футбол. Ні в якому разі не можна змішувати різні речі і залучати в футбол те, чого там не повинно бути в принципі.

Ми живемо в світі, де стільки проблем. Але футбол доводить, що в ньому є толерантність до всього. Хочу сказати одне: відчуваю велику гордість, коли наші гравці виступають в футболках збірної України. Слава Богу, у нас дуже багато представників національної команди, і вони є прикладом того, як потрібно охороняти і захищати кольори країни. Чого я бажаю всім? Просто союзу і миру, особливо у футболі", - цитує слова коуча офіційний сайт Гірників.

Раніше інформаційний портал Знай.Спорт повідомляв, що екс-футболіст Шахтаря закликав клуб підтримувати українських військових.

Автор матеріалу: 
Олександр Волос
Теги: 
Паулу Фонсека, Шахтар, політика