Футбол

Тренер Шахтаря не побачив загрози поблизу окупованого Донецька

0

Фонсека зачепив тему безпеки проведення матчу в прифронтовому місті

У неділю, 5 листопада, в рамках 15-го туру чемпіонату України з футболу Шахтар здолав на виїзді Маріуполь (3:1). На післяматчевій прес-конференції шголовний тренер гірників Паулу Фонсека зачепив тему безпеки проведення матчу в прифронтовому місті.

"Я вперше так близько до Донецька. Зрозуміло, ця поїздка дуже багато значить для нас. Атмосфера була чудовою, відмінно прийняли. Вболівальники на стадіоні просто чудові. Ми щиро дякуємо всім за прийом. Люди прийшли на трибуни і підтримували команди, а для професіоналів у футболі завжди важливо перебувати саме в такій обстановці, коли арени заповнені. Це велика честь і вельми приємні відчуття. Величезне спасибі всім!

Ми не відчули якусь небезпеку. Все було спокійно. Я відчував себе так само, як в будь-якому іншому місті, як в своїй країні. Не побачив абсолютно нічого, що могло б вплинути на нашу безпеку.

Мені дуже складно говорити про небезпеку, коли я її не відчуваю взагалі. Ми приїхали сюди в суботу, і я навіть не розумію, де тут є якась загроза. Дійсно нічого такого не відчули", - сказав Фонсека після гри.

Як раніше повідомляв портал Знай.Спорт, Шахтар здобув перемогу у Маріуполі.

Фото ФК Шахтар

Автор матеріалу: 
Сергій Талимончик
Теги: 
УПЛ, чемпіонат, футбол