Футбол

Тренер Вереса розповів, як ледь не загинув від удару в скроню

0

Трохи вище або нижче - голкіпера винесли б ногами вперед

Головний тренер рівненського Вересу, який у 8-му турі Прем'єр-ліги розгромив Карпати у Львові – 6:1, Юрій Вірт розповів про найжахливішу травму у кар'єрі футболіста.

"Пригадується випадок, коли донецький Металург приїхав в Овідіополь на матч Кубка України. Я кинувся на вихід і отримав сильний удар у скроню. Трохи вище або нижче – мене б винесли ногами вперед. Досі цей страшний епізод прокручується в голові. Загалом же я не боявся виходити з воріт.

Ще згадую історію із тренування при Віктору Прокопенку. Вдома розрізав гарбуз і поранив руку. Приходжу на тренування. "Якщо ти не можеш на воротах, то потренуйся в полі", – каже Віктор Євгенович. Граємо у футбол. Нейтральний м’яч. До нього одночасно кинулися я і Тимощук. Від зіткнення м'яч підлетів вертикально. "Спокійніше граємо!" – злякався Прокопенко. А Валерій Яремченко тільки посміявся: "Одразу помітно, що це два "бандери" – ніколи не поступляться!"

Моя найтиповіша професійна травма? Подивіться на мої пальці – усі криві. Найбільше постраждали мізинці. Коли ти ловиш м’яч, який йде низом, то часто вигинаєш мізинець об газон. Але пальці – це не найбільша проблема. Моя головна біда – коліна. Я порвав зв'язки. Коли грали з Таврією, невдало приземлився і надірвав. Залишився на полі – і через хвилин 10 розірвав повністю. Мучився із тим правим коліном до кінця кар'єри", - цитує відомого в минулому українського голкіпера Футбол 24.

Раніше портал Знай.Спорт повідомляв, що Карпати вдома розгромно поступилися Вересу.

Фото ФК Шахтар

Автор матеріалу: 
Сергій Талимончик
Теги: 
УПЛ, чемпіонат, футбол