Футбол

Тренер Зорі назвав футболістів, які його зрадили

0

Гравці по-тихому підписали попередні контракти з іншими клубами

Тренер Зорі назвав футболістів, які його зрадили

Наставник луганської Зорі Юрій Вернидуб розповів нюанси внутрішньої кухні.

"У це міжсезоння нас залишили 10 футболістів - майже склад. Отримав серйозну травму Микита Каменюка, який дуже хоче і дуже старається. Сподіваюся, скоро він набере кондиції і буде вже виходити на поле.

Непорозуміння у нас з бразильцями: з Пауліньо і Форстером. Я розраховував, що вони підставлять мені плече, а вони вставили ніж у спину. Не боюсь цих слів. По відношенню до мене вони, однозначно, так зробили.

У них закінчувалися контракти. Ми попросили, щоб до 1-го вересня вони ні з ким не підписували контракти, вони погодилися і по-тихому підписали попередні контракти з іншими клубами. А це зрада.

Не хочете говорити керівникам, хоч мені скажіть. Як я можу розраховувати на людей, які себе вже бачать в інших клубах? Тієї віддачі вони вже не будуть давати.

У грі з Олімпіком, коли ми пропускали перший м'яч, Пауліньо взагалі стояв. Був розбір і я йому напхав, а він образився і був психологічно неготовий їхати на гру з Вересом. Відмовився. Ну, відмовився - йди тренуйся в дубль. Мені не потрібна така людина, яка так чинить", - сказав Вернидуб в ефірі програми Профутбол.

Як раніше повідомляв портал Знай.Спорт, Зоря здобула першу перемогу в сезоні.

Автор матеріалу: 
Сергій Талимончик
Теги: 
УПЛ, чемпіонат, футбол