Футбол

Тренер Зорі розповів про цілі клубу на наступний сезон

0

Юрій Вернидуб поділився думками про роботу на тренувальному зборі

Тренер луганської Зорі Юрій Вернидуб розповів про цілі, які стоять перед клубом у наступному сезоні. Також український спеціаліст розповів про тактичні новинки та роботу на тренувальному зборі:

"Під час зборів намагалися по максимуму підійти до чемпіонату. В нашій команді великі зміни. Пішли сім чоловік, прийшло досить багато новачків. Тому роботи не мало.

Незадоволений тими результатами, яких ми досягли в контрольних матчах на тренувальному зборі. Вважаю, що зіграли дуже погано. Програли три гри, одну виграли, дві зіграли внічию.

Намагались грати різними схемами, зокрема, і 3-4-3. Поки що складно про щось говорити. Коли в команді змінюється багато футболістів, спочатку потрібно вибрати одну правильну схему. Те, що ми і намагалися зробити. Поки що змінювати нічого не будемо, граючи за звичною схемою.

Що стосується нових гравців, то хлопці з Дніпра - молоді і перспективні. Дуже якісні футболісти в плані техніки і швидкості. Але я їм кожен день нагадую, що потрібно працювати і добре готуватися до чемпіонату. Якщо у Дніпра в минулому чемпіонаті особливих завдань не було, то у нас вони є і найсерйозніші.

Мета на сезон - виступити не гірше, ніж в минулому чемпіонаті. Якщо ми вже підвищили так планку, то буде неправильно, якщо будуть провали. Нас просто ніхто не зрозуміє. Потрібно боротися і, по можливості, цю планку тільки підвищувати", - цитує Вернидуба офіційний сайт Зорі.

Раніше портал Знай.Спорт повідомляв, що стало відомо, де Зоря може приймати матчі Ліги Європи.

 

Автор матеріалу: 
Олексій Мацкевич
Теги: 
Зоря, Юрій Вернидуб