У ФФУ пояснили, чи правильно арбітр зупинила матч Карпати - Олімпік

0

У комітеті арбітрів ФФУ прокоментували ситуацію

У матчі 18-го туру чемпіонату України з футболу Карпати на львівському стадіоні Україна не змогли дограти матчі з Олімпіком через погодні умови.

Арбітр Катерина Монзуль вирішила не відновлювати поєдинок після перерви.

У комітеті арбітрів ФФУ так це прокоментували:

"Похвально, що арбітр спробував зробити все, щоб матч таки відбувся, не дивлячись на погодні умови і не зважаючи на те, що стан газону був на межі того, щоб гру не проводити.

На жаль, під час першого тайму матчу, погодні умови тільки погіршувались − продовжував йти сніг, який постійно застеляв лінії розмітки поля (що є суттєвим аспектом для гри). Окрім того, товщина сніжного покрову з кожною хвилиною збільшувалась, футболістам все складніше ставало втримати рівновагу, ризики отримання травми футболістами зростали.

Після відповідного інспектування поля на початку другого тайму арбітром було прийняте правильне рішення зупинити матч через непридатність поля до гри", - йдеться в повідомсленні на офіційному сайті УПЛ.

Відзначимо, що перший тайм матчу Карпати і Олімпік завершився нічиєю - 1:1. У львів'ян голом відзначився Сергій Мякушко, а донеччан - Антон Кравченко.

Раніше портал Знай.Спорт повідомляв, що Прем'єр-ліга визначилася щодо догравання матчу Карпати - Олімпік.