Футбол

У ФФУ прокоментували невидачу чернігівській Десні атестату на участь в УПЛ

0

Чиновник риторично перепитує, чи може існувати клуб з зарплатним фондом у 130 тисяч гривень

Голова адміністративного підрозділу ФФУ з атестації футбольних клубів Сергій Задіран прокоментував ситуацію щодо невидачі футбольному клубу з Чернігова Десні атестату на участь в УПЛ.

- У Десни немає стадіону, у Вереса немає стадіону також, який відповідає нормам УПЛ. Клубам було запропоновано знайти резервну арену. Десна і Верес знайшли стадіони. Верес готовий грати у Львові, Тернополі, Луцьку, тобто на тих стадіонах, які відповідають нормам УПЛ. Десна надала інформацію лише про один стадіон, на якому може тимчасово виступати. Верес надав моніторинг, де гратимуть команди U-21 та U-19, Десна цього не зробила. Ми давали їм час, щоб вирішити ці питання.

У Вереса та Десни також різні ситуації у фінансовому плані. Команди надали аудиторські звіти. У Вереса бюджет в десятки разів більший, ніж у Десни.

До Десни є претензії по 47-50 статтям регламенту з ліцензування. Це фінансування клубу, його прозорість, зарплати і контракти, гарантії. Чи може існувати клуб, у якого зарплатний фонд – 130 тисяч гривень?, – передає слова Задірана Футбол 24.

Як раніше повідомляв портал Знай.Спорт, фанатів чернігівського футбольного клубу зупинили на під'їзді до столиці.

Автор матеріалу: 
Сергій Талимончик
Теги: 
Десна, Верес, УПЛ