Футбол

У Києві реконструюють легендарний стадіон

0

Зараз стадіон, побудований в 1965 році, є аварійним

Столичну арену ЦСКА, що знаходиться на Повітрофлотському проспекті і на якій свого часу проводилися матчі вищого українського дивізіону, збираються повністю привести до ладу.

За результатами тендеру ЦСК Збройних сил України Міністерства оборони замовив ТОВ Інститут Харківпроект розробку проектно-кошторисної документації для реконструкції стадіону в Києві за 36,50 млн. грн, йдеться на сайті закупівель Прозорро і у Віснику державних закупівель.

Зараз стадіон, побудований в 1965 році, є аварійним. У цьому році на його реконструкцію цілому виділили 70,00 млн грн. До кінця 2018 року запроектують реконструкцію трибун на 20 тис місць з навісом, центральної легкоатлетичної арени, розминочно-тренувальної зони і секторів метань.

Передбачать влаштування VIP-лож з туалетами і рестораном, медіа-трибуни, телестудії, освітлення, табло, електронну рекламну доріжку, площі для телекамер і камер фотофінішу, місця і туалети для інвалідів, вестибюлі з туалетами і кіосками, ліфти, скайбокси, відеоспостереження, музею ЦСК ЗСУ, кафе, тренажерні зали та інше.

Крім того, враховано заміна дренажної системи і трав'яного покриву, а також обладнання футбольного поля системою обігріву та автоматичного поливу.

Як раніше повідомляв портал Знай.Спорт, у Києві реконструюють стадіон Старт.

Автор матеріалу: 
Сергій Талимончик
Теги: 
Україна, футбол, стадіон