Футбол

У Києві відкрили два футбольних майданчика до Дня міста

0

Обидва міні-поля були відкриті у Гідропарку

В суботу, 27 травня, в столичному Гідропарку відбулося відкриття двох футбольних майданчиків. Про це повідомляє офіційний сайт ФФУ.

Символічну стрічку на сучасних міні-полях перерізали президент Федерації футболу Андрій Павелко та перший заступник мера Києва Геннадій Пліс. Спорудження цих спортивних об’єктів є спільним проектом Федерації футболу України та КМДА.

Учасниками церемонії відкриття також стали юні футболісти 2008 року народження, які займаються в 8 різних командах. Одразу після завершення офіційної частини малеча взяла участь у турнірі Кубок Київської Русі. Такий турнір у столиці проводиться вперше, але, за словами організаторів, може стати регулярним.

Після завершення змагань президент ФФУ Андрій Павелко та інші офіційні гості вручили дітям нагороди та подарунки – м’ячі та сувеніри.

"Щиро вітаю Київ та всіх мешканців столиці з Днем міста! Київ – дуже гарне, активне та спортивне місто. Радий, що сьогодні у нас є нагода зробити столиці такий гарний подарунок. На щойно відкритих футбольних майданчиках діти та дорослі зможуть тренуватись та проводити турніри навіть в холодну пору року. Адже тут встановлене сучасне високоякісне штучне покриття", - розповів Андрій Павелко.

Нагадаємо, інформаційний портал Знай.Спорт повідомляв, що український боксер Олександр Усик відвідав київський марафон.

Фото: ФФУ

Автор матеріалу: 
Олександр Волос
Теги: 
Київ, День міста, міні-поля, ФФУ