Футбол

У Шахтарі спробували виправдати ганебний вчинок

0

Один з керівників гірників виступив із заявою щодо ситуації з акцією на підтримку українських воїнів

Скандальну ситуацію, коли перед матчем 17-го туру УПЛ Олімпік - Шахтар (2:4) через позицію гірників діти і футболісти не підтримали всеукраїнську акцію і не вийшли на поле у футболках з написом Мій тато - герой, прокоментував гендиректор донеччан Сергій Палкін.

Один з керівників гірників заявив наступне: 

"Любі друзі,

Хочу поставити крапку навколо спекуляцій і домислів щодо ситуації з нібито нашим забороною дітям надягати патріотичні футболки.

За два дні до матчу з Олімпіком Клуб отримав офіційний лист від Федерації футболу України про акцію в підтримку збройних сил України на кубковому матчі з Вересом, на якому діти повинні будуть вийти в футболках на підтримку військовослужбовців ЗСУ. «Шахтар» в той же день підтвердив свою згоду на участь.

Виходячи з вищесказаного, у нас не було ніяких логічних підстав ЗАБОРОНЯТИ дітям одягати футболки на матчі з Олімпіком. Навіщо робити заборона на цьому матчі, але погоджуватися проводити акцію через три дні ?!

Заборона одягати футболки - це таке ж нахабна брехня, як і нібито «загроза» не вийти на матч. Будь-яка розсудлива людина розуміє - не вихід на матч - це технічна поразка. Отримати 3-0 - в розпал чемпіонату, ви серйозно вірите в цю маячню?

У цій історії мені щиро шкода дітей, яких використовували як ширму, як прикриття справжніх мотивів. Їх цинічно використовували так само, як і організаторів цієї акції, Федерацію футболу АТО, чиї наміри розміняли на вигоду в інформаційній атаці.

Витрачено багато грошей, щоб «розігнати» цю тему з заголовками, в яких головний акцент зроблений на дітях і АТО. Проплачені публікації, зроблений вкидання в соцмережі і все заради того, щоб піти від теми Маріуполя. А кому це треба, ми всі чудово розуміємо", - написав Палкін на своїй сторінці у Фейсбук.

Як раніше повідомляв портал Знай.Спорту Шахтарі знайшли зацікавлену сторону в скандалі з непатріотичним вчинком.

Фото ФК Шахтар

 

Автор матеріалу: 
Сергій Талимончик
Теги: 
УПЛ, чемпіонат, футбол