Футбол

У Шахтарі вважають, що тренер завжди говорить правду

0

Усі відзначають хорошу гру в ЛЧ і не зовсім, скажімо так, хорошу самовіддачу в чемпіонаті України

Гендиректор Шахтаря Сергій Палкін прокоментував останні результати команди:

"Критика була справедлива, вболівальники незадоволені. Я вважаю, що клуб такого рівня, як наш, не повинен грати в футбол з таким результатом. Хлопці повинні розуміти, що чемпіонат виграється з такими суперниками - суперниками, які знаходяться в середині і нижньої частини турнірної таблиці. Сьогодні недостатньо виграти тільки у Динамо, щоб чемпіонство вже було в кишені. Тому потрібно виправляти ситуацію, і я думаю, тренерський штаб знає, що робить.

Тренер вирішує, кому грати, а кому ні. Природно, він не задоволений самовіддачею деяких футболістів, тому він сказав, що думав. Я завжди повторюю, що Фонсека завжди говорить правду. Він висловив те, що було у нього на душі.

Усі відзначають хорошу гру в ЛЧ і не зовсім, скажімо так, хорошу самовіддачу в чемпіонаті України. Я думаю, тут питання в мотивації і концентрації. Ви прекрасно розумієте, що, як тільки наша команда включає швидкості, фактично будь-яка команда чемпіонату України починає зсипатиметься. Питання в тому, щоб змушувати себе включати ці швидкості, мотивувати себе - по-іншому не вийде. Повинна бути самомотивація і робота всього колективу, над цим треба працювати і працювати.

Природно, ми розуміємо, що знаходимося в складних умовах. На зустрічі з представниками "Фейєноорда" був присутній Дірк Кюйт, легенда "Ліверпуля" і "Фейєноорда", який сказав, що для нього простіше грати кожні три дні, ніж здійснювати перельоти, а ми літаємо постійно, що дуже стомлює. Знову ж: це не виправдання, це питання до того, що ми в складній ситуації. Проте, клуб нашого рівня повинен показувати серйозний рівень незалежно від обставин", - передає слова Палкіна Футбол 1.

Раніше портал Знай.Спорт повідомляв, що Шахтар розібрався з Фейєноордом.

Автор матеріалу: 
Сергій Талимончик
Теги: 
Ліга чемпіонів, Шахтар, Фейєноорд