Футбол

У Шахтарі знайшли зацікавлену сторону в скандалі з непатріотичним вчинком

0

У керівництві гірників достеменно знаємо, хто організатор цього заходу

Гендиректор Шахтаря Сергій Палкін, коментуючи скандал з акцією на підтримку героїв АТО перед матчем з Олімпіком (4:2), заявив, що проти гірників влаштували акцію з метою завдати серйозної шкоди іміджу клубу.

"Ми достеменно знаємо, хто організатор цього заходу. Достеменно знаємо, що сьогодні деякі люди хочуть відвести нас від головної теми останнього часу - теми Маріуполя. Ось і організовуються такі заходи, щоб зганьбити наше ім'я. Найсумніше в тому, що люди не зупиняються ні перед чим і готові прикриватися дітьми, аби досягти своєї мети", - передає слова Палкіна gazeta.ua.

Нагадаємо, перед матчем 17-го туру УПЛ Олімпік - Шахтар (2:4) діти і футболісти не одягли футболки з написом Мій тато - герой і таким чином, не підтримали ініціативу ФФУ. 

У Федерації футболу учасників АТО заявили, що гірники погрожували не вийти на поле, якщо хтось одягне футболки з патріотичної написом: "Вранці 25 листопада на погоджувальній нараді команд, де обговорювалися всі організаційні питання перед матчем, був присутній керівник нашої федерації Руслан Руденко, і ніяких зауважень по благодійній акції "Мій тато - герой!" він не отримував від Шахтаря.

Спеціальними футболками гравців обох команд і діти були забезпечені заздалегідь. Але вже за кілька годин до початку матчу нам повідомили, що Шахтар відмовляється сам підтримувати благодійну акцію і виступає проти того, щоб команда Олімпік і діти учасників АТО виходили в цих футболках. Дослівно звучало так: "Якщо хтось вийде в таких футболках, то Шахтар не вийде на гру".

Що стосується заяв Шахтаря і керівництва ФФУ, що на кубковий матч 29 листопада вони готові вивести дітей учасників АТО, повідомляємо, що наш лист від 7 листопада генеральному директору Палкіна щодо участі у благодійній акції "Мій тато - герой!" залишається без відповіді до цього дня!

Ніяких звернень і пропозицій до нашої федерації не надходило, що наштовхує на думку про чергову порожній піар-акції одноденки від ФФУ", - йдеться в заяві.

У донецькому клубі переклали провину на Олімпік: "Шахтар не міг забороняти дітям, які супроводжували футболістів при виході на поле, одягати футболки Мій тато – герой як команда-гість. Як гостьова команда Шахтар не мав стосунку до організації гри та заходів навколо гри, одним з яких є супровід футболістів дітьми при виході на поле перед матчем".

Як раніше повідомляв портал Знай.Спорт, Шахтар заборонив дітям одягати футболки з написом на підтримку героїв АТО.

Фото ФК Шахтар

Автор матеріалу: 
Сергій Талимончик
Теги: 
УПЛ, чемпіонат, футбол