Футбол

У тренера Зорі з'явився новий помічник

0

Юрій Коваль, який до недавнього часу працював старшим тренером Зоры, відтепер обійматиме посаду спортивного директора клубу

Після провального старту сезону: поразки від Сталі (0:1) і нічиєї з Маріуполем (1:1) наставник Зорі Юрій Вернидуб сильно критикував свою команду, натякав на свою відставку, а також анонсував зустріч із керівництвом. Таким чином наставник намагався якось вплинути на ситуацію. 

І от відбулися перші зміни: Олександр Грицай увійде у тренерськой штаб луганської команди, ставши асистентом Вернидуба. Відомий у минулому футболіст, який має досвід виступів за збірну України, обійме в луганському клубі посаду старшого тренера, інформує офіційний сайт Зорі.

Також повідомляється, що Юрій Коваль, який до недавнього часу працював старшим тренером Зоры, відтепер обійматиме посаду спортивного директора клубу.

Грицай захищав кольори Зорі, починаючи з січня 2012-го року. До цього багато років виступав у Дніпрі. У 2015-му році Олександр завершив кар'єру футболіста, залишившись працювати в структурі луганського клубу, а нещодавно він отримав тренерську ліцензію А.

Нагадаємо, раніше портал Знай.Спорт повідомляв, що тренер Зорі задумався про відставку.

Автор матеріалу: 
Сергій Талимончик
Теги: 
УПЛ, Зоря, тренери