Футбол

У Зорі звинуватили футболістів Шахтаря у нехтуванні правилами чесної гри

0

Одного з керівників луганського клубу насмішили коментарі комітету арбітрів ФФУ

Генеральний директор луганської Зорі Сергій Рафаїлов висловив думку щодо легіонерів Шахтаря.

"У мене часто з'являється бажання заснувати приз в нашому футболі "За артистизм". І я впевнений, що основними номінантами будуть бразильці "Шахтаря".

І ще. Ніякі очки, зайняті місця і виграні кубки не дають право ставиться зі зневагою до суперника, арбітрів, глядачів та й взагалі до всіх.

Через що весь сир-бор? Через другу картку Фреду? Насмішили коментарі комітету арбітрів "необережно торкнув суперника".

Іноді дуже хочеться запросити арбітрів і окремих спеців в роздягальню команди, щоб вони подивилися наслідки цих "необережних торкань". Або вся справа в тому, що Чечер не став, як справжній мужик, картинно корчитися від болю і судорожно кататися по полю з гримасою вмираючого...", - написав Рафаїлов на своїй сторінці у Фейсбук.

Відзначимо, що Рафаїлов перед цим розповів про фінансову ситуацію в клубі: "Чи є у "Зорі" планка по зарплаті, через яку не можна переступити? Така планка є у всіх командах. Тільки вона у всіх різна. Виняток ны для кого не робили. Це був би розрив цілісності колективу. Все одно рано чи пізно дізнаються, яка у кого зарплата. У нас, до речі, не найменші зарплати. Є і можливість для зростання. 

Я знаю бюджет свого клубу і не можу обіцяти гравцям більше, ніж можу їм заплатити. Це буде неправильно. А більше зарплату, ніж в "Зорі", в Україні, думаю, можуть дати тільки "Шахтар" і "Динамо", - сказав Рафаїлов.

Як раніше повідомляв портал Знай.Спорт, лідер Шахтаря очолив рейтинг найбільших невдах чемпіонату України.

Фото ФК Шахтар

Автор матеріалу: 
Сергій Талимончик
Теги: 
УПЛ, чемпіонат, футбол