Україна програла вирішальний матч Хорватії та не кваліфікувалася на ЧС-2018

0

Збірна України вдома поступилась збірній Хорватії

Перед матчем між збірними України та Хорватії ЗМІ обговорювали дві теми: зіпсований мікроклімат всередині картатих та, як наслідок, прихід нового тренера-рятівника; а також тема виходу команд в наступний раунд.

Новий тренер Хорватії Златко Даліч намагався заспокоїти зіркових підопічних та емоційно струсонути команду.

Вже на першій хвилині психологічна профілактика нового тренера могла дати свої плоди. Після обрізки Караваєва, м’яч на фланзі отримав Перішіч та класно навішував на Маріо Манджукіча. Форварда хорватів випередив Ярослав Ракицький та не дав завдати акцентованого удару.

Господарі відповіли непоганим рейдом від Євгена Коноплянки з подальшою подачею у штрафний майданчик. Голкіпер гостей Даніель Субашич кулаками виніс м’яч на Марлоса, який з лету класно приложився по м’ячові. Шкіряного зупинив частокіл ніг футболістів у картатій формі.

Збірна Хорватії намагалась грати першим номером, підопічні Андрія Шевченка шукали своє щастя на контратаках.

Після скидки від Манджукіча, здалеку пробивав Домагой Віда. М’яч просвистів над дев’яткою.

Збірна України також не соромилась перевіряти голкіпера ударами з дальніх відстаней. Після подачі з кута поля м’яч відскочив до Ракицького. Постріл, немов з гармати, від центрального захисника Субашич з труднощами ліквідував і перевів м’яч на кутовий. Також з дальньої відстані перевірив голкіпера і Тарас Степаненко. Субашич на цей раз зіграв бездоганно.

А потім Ярмоленко та Коноплянка створили стовідсотковий момент. Спочатку Караваєв розігнав атаку та віддав на Ярмоленка, який відкотився ближче до лицевої лінії, тим самим, повівши за собою захисника. Андрій у декілька дотиків прийняв та немов рукою накинув на голову Євгену Коноплянки, якому не вистачило декількох сантиметрів, аби відкрити рахунок у матчі.

По перерві збірна Хорватії прибрала ініціативу до своїх ніг, яку трансформувала у забитий м’яч на 61-й хвилині. Головний фантазиста картатих – Лука Модріч виконав ідеальний черпачок на Крамаріча, який вибіг із-за спини Хачеріді та головою спрямував м’яч у сітку – 0:1.

За сім хвилин все той же Крамаріч поховав всі надії збірної України, замкнувши ідеальну передачу від Івана Ракітіча – 0:2.

Після другого пропущеного голу важко було впізнати збірну України, яка так і не змогла знайти в собі сил, аби переламати хід матчу. В підсумку хорвати відправляють Україну дивитись Мундіаль по телевізору, а самі продовжать боротьбу вже у плей-офф.

Відбір ЧС-2018, 10-й тур.

Група І

Україна - Хорватія 0:2

Голи: Крамаріч, 62, 70.

Україна: Пятов, Хачеріді, Ракицький, Матвієнко, Марлос (Бесєдін, 78), Ротань (Сидорчук, 69), Коноплянка, Гармаш (Коваленко, 66), Ярмоленко, Степаненко, Караваєв.

Хорватія: Субашич, Ловрен, Врсалько (Піваріч, 86), Віда, Мітровіч, Ракітіч, Бадель, Модріч, Перішич, Манджукич (Рог, 90), Крамаріч (Пашаліч, 88).

Раніше портал Знай.Спорт повідомляв, що Туреччина упустила перемогу над Фінляндією.