Україна - Туреччина: Представлення суперника

0

Знай.Спорт пропонує до вашої уваги представлення суперника збурної України - Туреччини

У суботу, 2 вересня, у рамках відбору до ЧС-2018 збірна України у Харкові поміряється силами з Туреччиною. Початок - 21:45.

До вашої уваги детальніша інформація про суперника українців.

У фінальних частинах чемпіонатів світу збірна Туреччина виступала лише двічі - у далекому 1954 році і в 2002-му! Причому на турнірі, який приймала Японія і Південна Корея, турки сенсаційно вибороли бронзові нагороди. У чвертьфіналі Туреччина за правилом золотого гола здолала Сенегал (1:0), у півфіналі поступилася Бразилії (0:1), а в матчі за третє місце перемогла господарів-корейців (3:2).

На чемпіонатах Європи найбільшого успіху турки досягли у 2008 році, коли посіли третє місце. Після виходу з групи в 1/4 фіналу Туреччина грала з Хорватією, яка забила наприкінці овертайму, але через хвилину турки зрівняли рахунок. У серії пенальті вони переграли хорватів 3:1 і вийшли у півфінал Євро-2008. Однак у напруженому матчі поступилися німцям (2:3) і завоювали бронзові нагороди.

Україна - Туреччина: Де дивитися матч відбору ЧС-2018

Тренер

Румунський фахівець Мірча Луческу добре відомий українським симпатикам футболу по роботі в Шахтарі, де він за 12 років вісім разів ставав з командою чемпіоном України, шість разів вигравав Кубок України. Але окремо варто відзначити перемогу Шахтаря на чолі з Луческу в Кубку УЄФА. Після українського етапу кар'єри тренер відправився на заробітки в Росію, де з пітерським Зенітом посів третє місце за підсумками минулого сезону і був звільнений.

Склад збірної Туреччини на матч з Україною:

Воротарі: Дженк Гьонен (Малага), Харун Текін (Бурсаспор), Волкан Бабаджан (Бешикташ);

Захисники: Каан Айхан (Фортуна), Шенера Озбайраклі (Фенербахче), Чаглар Сьоюнджю (Фрайбург), Мехмет Топал (Фенербахче), Омер Топрак (Борусія Д), Сердар Азіз (Галатасарай), Джанер Еркін (Бешикташ), Ісмаїл Кьойбаші (Фенербахче);

Півзахисники: Емре Белозоглу (Бешикташ), Сельчук Інан (Галатасарай), Дженгиз Ундер (Рома), Емре Мор (Сельта), Юсуф Язиджі (Трабзонспор), Нурі Шахін (Борусія Д), Окай Йокушлу (Трабзонспор), Озан Туфан (Фенербахче), Толга Джігерджі (Галатасарай), Арда Туран (Барселона), Хакан Чалханоглу (Мілан), Юнус Маллен (Вольфсбург);

Нападники: Бурак Їлмаз (Трабзонспор), Дженк Тосун (Бешикташ), Енес Унал (Вільярреал).

Нагадаємо, раніше портал Знай.Спорт повідомляв історію протистоянь Україна - Туреччина.