Україна в непростому матчі перемогла Фінляндію

0

Команда Андрія Шевченка здобула важливі три очки

У неділю, 11 червня, відбувся матч відбору до чемпіонату світу-2018, в якому збірна України в важкому матчі здобула перемогу над командою Фінляндії (2:1).

Зі старту матчу господарі дали зрозуміти Синьо-жовтим, що так просто віддавати очки в цьому поєдинку вони не збираються. Фіни впевнено діяли в захисті, легко зупиняючи будь атакуючі задумки гостей. Перший удар в ствір воріт відбувся на 7-й хвилин, коли Руслан Малиновський зважився на "постріл" в ситуації, де можна було віддати загострюючу передачу.

У першій половині стартової 45-хвилинки гра була рівною - українці ніяк не могли нормально побудувати свої позиційні атаки, а команда Фінляндії намагалася шукати свої можливості в контратаках. Варто також відзначити, що в першому таймі крайні захисники збірної України практично не брали активної участі в атаках, намагаючись діяти більш обережно. За кілька хвилин до перерви відмінний шанс відкрити рахунок мав Євген Селезньов, однак удару форварда трохи забракло влучності.

Другу половину матчу підопічні Андрія Шевченка провели вже більш впевнено. Було відчуття, що фіни втомилися після першого тайму, і в другому регулярно стали з'являтися "дірки" в обороні господарів. І майже відразу ж після перерви українцям вдалося розпечатати ворота суперника - Ярмоленко видав шедевральний пас на хід Малиновському, удар якого спершу парирував Градецькі, проте Коноплянка першим встиг на м'яч і відкрив рахунок в поєдинку.

Забитий м'яч додав впевненості Синьо-жовтим. Українці стали більш впевнено працювати з м'ячем і активніше йти в атаку. Однак могла збірна України і пропустити - на 63-й хвилин Коноплянка послизнувся при виконанні передачі, подарувавши м'яч вільному Пуккі в центрі штрафного. Однак, таке відчуття, що фінський форвард розгубився в цьому епізоді, внаслідок чого не зумів реалізувати хороший момент.

Гості продовжували контролювати хід зустрічі, але на 72-й хвилині несподівано пропустили. Після чергової не надто потенційно небезпечної атаки Фінляндії Ракицький хотів зіграти на випередження у власному штрафному, але мало не зрізав м'яч у ворота Пятова. Сферу відбила перекладина, проте першим на добиванні був Пох'янпало. 1:1.

Але довго рівновага на табло не протрималася, адже вже через три хвилини Синьо-жовті знову вийшли вперед. Ракицький реабілітувався за свою помилку, точно подавши на Бєсєдіна, а форвард Динамо ударом головою переправив м'яч у сітку господарів. Варто відзначити, що цей гол став першим для Артема за національну збірну.

До фінального свистка ще було кілька небезпечних атак, але українцям вдалося зберегти потрібний результат, який дозволяє команді Шевченко продовжувати боротьбу за вихід на чемпіонат світу.

Фінляндія - Україна 1:2
Голи: Пох'янпало, 72 - Коноплянка, 51, Бесєдін, 75.

Фінляндія: Градецькі - Арківуо, Ояла, Мойсандер, Райтала - Лам, Ягубі - Лод (Йенсен, 68), Хямяляйнен, Уронен (Маркканен, 84) - Пуккі (Пох'янпало, 68).

Україна: Пятов - Бутко, Ордець, Ракицький, Матвієнко - Малиновський, Степаненко - Ярмоленко, Коваленко (Шепелєв, 76), Коноплянка (Соболь, 86) - Селезньов (Бесєдін, 64).

Попередження: Лам, Ягуб - Ракицький, Коноплянка, Коваленко, Шепелев.

Нагадаємо, інформаційний портал Знай.Спорт публікував розклад і результати матчів збірної України.