Футбол

Українська Прем'єр-ліга обрала нового президента

0

У виборах брав участь один кандидат

В українському Будинку футболу відбулись звітно-виборні збори, на яких новим президентом УПЛ обрали швейцарця Томаса Грімма.

За 58-річного функціонера віддали голоси 10 клубів УПЛ, ще два утрималися. Він був висунутий Олександрією і виявився єдиним кандидатом на минулих виборах.


Томас Грімм

Томас Грімм заступає на чотирирічний термін і стане третім в історії керівником Прем'єр-ліги після Віталія Данилова і Володимира Генінсона.

Вже колишній президент УПЛ Володимир Генінсон ще в середині березня дав зрозуміти, що не збирається знову балотуватися на цей пост.

Нагадаємо, що в 2016 році швейцарець займався юридичними питаннями при підготовці збірної України до чемпіонату Європи-2016. Крім цього, Грімм обіймав посаду президента швейцарського футбольного клубу Янг Бойз, а у 2009 році його обрали на посаду голови швейцарської футбольної ліги, яку він очолював протягом двох років.

Томас Грімм розпочав роботу в європейському футболі у 1992 році, коли він очолив юридичний департамент УЄФА. Він також займав позицію секретаря Комітету УЄФА по медіа і маркетингу та виконавчого секретаря комітету професійного футболу.

Швейцарець є радником з питань проведення фіналу Ліги чемпіонів в Києві Федерації футболу України.

Дивіться: як проходили вибори президента УПЛ

Як повідомляв портал Знай.Спорт, ФІФА внесла суттєві зміни у правила футболу. Вони набудуть чинності найближчим часом.

Автор матеріалу: 
Антон Дорошенко
Теги: 
УПЛ, президент, вибори, Томас Грімм