Футбол

Українські арбітри тікали після матчу в багажнику

0

Причини рішення рефері залишаються незрозумілими

У матчі Другої ліги України між Енергією і Миром (2:3) стався неординарний випадок: суддя Павло Сальников призначив 11-метровий у ворота команди з Горностаївки, гравець Енергії пенальті реалізував, проте після консультації з асистентом Сальников відмінив чистий гол команди з Нової Каховки і призначив вільний удар у її бік. 

Причини такого рішення рефері залишаються незрозумілими.

Головний тренер Енергії Олег Федорчук так це прокоментував:

"Інцидент із 11-метровим? Інспектор матчу потім зізнався: не зрозумів, що відбулося. Після матчу арбітри півтори-дві години не могли вийти з роздягальні. Вивезли їх, по-суті, в багажнику. За ними розпочалася погоня – не знаю, чим це закінчилося. Але думаю, що все нормально, якщо немає резонансу.

Наступного разу його можуть або побити, або вбити, або ще щось. До речі, гравці Миру також таємно покидали стадіон. Виїжджати зі стадіону в багажнику! Ну це ж ненормально! Я бачив це у 90-х, коли грав за Темп (Шепетівку). Тоді арбітри втікали на автомобілях Швидкої допомоги.

Я борюся не за своє ім’я. Борюся, щоб зупинити цю заразу. Зараз у нашому футболі тоталізатор. У U-19 – тоталізатор. Відсотків 20 матчів Другої ліги – тоталізатор. Перша ліга – 50 відсотків. І що далі? А потім у нас із Янг Бойз виникають проблеми. Це ж ланцюжок, який починається із самісінького низу. Деякі хлопці у Другій лізі заробляють більше, ніж у Прем’єр-лізі. Моя ж команда грає чесно. У хлопців після матчу судоми. Вони ридають у роздягальні. От за них і борюся. Не хочу, щоб їх отруїла оця вся зараза", - передає слова Федорчука Футбол 24.

Нагадаємо, раніше портал Знай.Спорт повідомляв, що у ФФУ визнали помилку арбітра через курйоз з незарахованим пенальті.

Автор матеріалу: 
Сергій Талимончик
Теги: 
Друга ліга, Україна, футбол