Футбол

Українські ультрас відзначили боягузтво російських колег

0

Наші фанати назвали російських хуліганів дивними персонажами

Українські ультрас звернулися з відкритим листом до російських футбольних хуліганів, відзначивши їх нерішучість під час мітингів опозиції по всій країні.

- Російські футбольні "хулігани", звичайно, дивні персонажі. Спочатку вони хваляться виїздом до Франції, який пробило за них керівництво країни, а потім у потрібний момент засовують свою крутість глибоко подалі. У "День Росії" мусора тисячами били і заарештовували людей по всій країні. Неважливо, хто це був: ботанік-інтелігент, жінка, пенсіонер або простий школяр. Кийком отримували неабияк, незалежно від статі, віку та соціального статусу.

Найцікавіше, що частина ОМОНівців - це колишні українські силовики, які спочатку намагалися розігнати Майдан, а потім поїхали гастролювати в Росію.

Де там ваші заряди "Руські вперед!" І "АСАВ"? Вас зараз успішно утихомирює бидло з кийками, що приїхало до вас на заробітки. Коли в Україні Янукович намагався встановити диктатуру, то отримав хорошу відсіч від народу і від хлопців з трибуни в тому числі. А ви давайте далі радійте, накриваючи п'яних пенсіонерів з Британії, -  відзначається на сторінці Ultras Hearts в Facebook.

Як раніше повідомляв портал Знай.Спортекс-гравець збірної України поїхав працювати на Газпром.

Автор матеріалу: 
Сергій Талимончик
Теги: 
ультрас, Україна, Росія