Футбол

Український футболіст попросив припинити травлю партнера по збірній

0

У кожного спортсмена бувають злети і падіння

Після поразки України у відборі до ЧС-2018 від Ісландії (0:2) півзахисник збірної України Олександр Зінченко звернувся до фанатів, ставши на захист партнера по команді Віктора Коваленка.

"Перш за все, хочеться подякувати всім уболівальникам, які завжди підтримують збірну. Вчора на стадіоні проти Ісландії ми відчували вашу підтримку, незважаючи на велику відстань, ви були з командою.

Але в той же час хочу звернутися до всіх критиків, я повністю згоден - ми заслужили її. Як би ми не хотіли, але ми повинні цю критику приймати і виконувати необхідні висновки.

Але останнім часом більшість людей просто обвалилися лавиною на Віктора Коваленка. Зрозумійте, що у кожного спортсмена бувають злети і падіння. Читаючи ваші висловлювання з образами, погрозами, просто дар мови відбирає, це ж виходить за всі рамки.

Від цих слів йому і нам легше не стає. Не забувайте, що і у нього є рідні і близькі люди, які читають це все і переживають. У нас є дві важливі гри, які можуть нам дати путівку на ЧС. Прошу вас бути одним цілим і тільки так ми зможемо домогтися успіху", - написав Зінченко в своєму Instagram.

Нагадаємо, раніше портал Знай.Спорт повідомляв, що українські ультрас жорстко розкритикували рух Вірні збірній.

Автор матеріалу: 
Сергій Талимончик
Теги: 
Україна, Ісландія, футбол