Футбол

Український футболіст розчарувався в бельгійському клубі

0

Тотовицького вісім ігор не включали у заявку

Кандидат у збірну України Андрій Тотовицький, який останнім часом виступав за бельгійський Кортрейк, а його контракт належить Шахтарю, розповів про свою кар'єру в Бельгії.

«Так уже вийшло, що коли я прийшов у Кортрейк, команда вже була сформована. Потім один з атакуючих хавів отримав травму і мене відразу випустили в основі, я добре зіграв. Так співпало, що я відпросився з'їздити додому, щоб перевезти сім'ю, а той хлопець якраз видужав. Тренер мене відпустив, а коли я повернувся - покарав, ніби я поїхав без дозволу і вісім ігор не включав у заявку.

А що стосується футболу - я задоволений. Коли приїхав, то показував досить-таки непогану гру плюс давав результат А потім те, що трапилося, я навіть не хочу коментувати. За нефутбольні причини я перестав потрапляти в заявку.

Якби у мене ще раз була можливість поїхати туди, я б відмовився. Але тоді так вийшло, все потрібно було вирішити дуже-дуже швидко, я навіть особливо не встиг подумати.

Я хочу, щоб після завершення ігрової кар'єри мені було що згадати, і щоб у мене було усвідомлення, що я чогось за цей час домігся. А зараз для мене мета номер один - потрапити в збірну України», - передає слова екс-гравця Іллічівця і Зорі Хsport.

Відзначимо, що зараз за Кортрейк виступає інший українець Пилип Будківський.

Як раніше повідомляв портал Знай.Спорт, український футболіст збирається виступати за збірну Конго.

Автор матеріалу: 
Сергій Талимончик
Теги: 
Тотовицький, Кортрейк, футбол