Футбол

Український футболіст заявив, що ніколи більше не повернеться в Динамо

0

Нападник Динамо протягом півроку контактував з представниками бельгійського клубу

Екс-форвард Динамо Роман Яремчук так прокоментував свій перехід до бельгійського Гента.

"Керівництво Динамо знало, що я не хочу повертатися з Олександрію. Я вже тоді поставив їх до відома. Минулої зими у мене була пропозиція від Гента і я хотів поїхати до Бельгії.

Приїхавши на збори, все стало на свої місця. Я побачив, що Олександр Хацкевич на мене не розраховує. Ситуація, що склалася посприяла моєму переходу в Гент. Якби її не було, то піти з Динамо було б дуже важко.

Варіант з Гентом виник ще взимку. Я знав про це і протягом півроку контактував з представниками бельгійського клубу. Відчувалося, що цей клуб дійсно хоче бачити мене в своєму складі і докладає для цього зусилля. Але скажу чесно, переговори проходили дуже і дуже складно.

У мене вже відбулося перше тренування у Генті, де і відбулась перша зустріч з тренером Ванхазебруком. Він вважається одним з найкращих тренерів в Бельгії. Його все тут називають бельгійським Гвардіолою. Мені все дуже сподобалось. Такого раніше мені не доводилося бачити.

У мене були пропозиції з Чехії, Польщі, Німеччини. Вибір був пристойний, але я для себе відразу вирішив обірвати всі зв'язки з київським Динамо, адже мені не хотілося йти в чергову оренду. Виходячи з цього, прийняв для себе рішення, що більше не хочу пов'язувати свою кар'єру з Динамо.

Теодорчик? Звичайно, це дуже хороша мотивація, коли бачиш, що футболіст, який виявився не потрібним Динамо, поїхав до Бельгії і засяяв новими фарбами. Це додає позитивних думок, що не все так погано, якщо ти в Динамо не граєш. Коли дивишся на ситуацію з Лукашем, то у тебе з'являється стимул. Звісно, мені б хотілося повторити шлях Теодорчика.

Думаю, що ніколи не повернусь в Динамо. Я для себе вирішив, що більше не хочу зв'язуватися з Динамо", – цитує Яремчука FootBoom.

Нагадаємо, раніше портал Знай.Спорт повідомляв, що нападник Динамо перейшов у бельгійський клуб.

 

 

Автор матеріалу: 
Сергій Талимончик
Теги: 
УПЛ, Динамо, Яремчук