Футбол

Український футболіст зробив крок назустріч збірній Польщі

0

В Україні заборонене подвійне громадянство і якщо футболіст планує дотримуватися закону, то змушений буде відмовитися від українського паспорту

Півзахисник польської Ягеллонії Тарас Романчук вирішив отримати громадянство Польщі і вже подав на це офіційну заявку. Футболіст народився в Україні, але має польське коріння. Також Романчук виступає в Польщі протягом чотирьох років.

Українець так прокоментував своє рішення.

- Змінюю паспорт, передусім, через те, що моя бабуся родом з Польщі. Плюс до всього, я не буду вважатися легіонером в польському чемпіонаті. Решту нюансів поки не можу коментувати, бо не знаю всіх тонкощів юридичного боку справи.

Чи був інтерес з боку збірної України? Не було ніколи, але це не пов'язано з моїм рішенням.

Мені рано зараз думати про збірну Польщі, для мене важливіше отримати паспорт і не бути легіонером", – цитує Романчука Sport Arena.

25-річний Тарас Романчук всю дорослу кар'єру провів в чемпіонаті Польщі. У цьому сезоні українець грає важливу роль в успіхах свого клубу. У 22 матчах Романчук забив п'ять голів і віддав п'ять гольових передач.

Зазначимо, що в Україні заборонене подвійне громадянство і якщо футболіст планує дотримуватися закону, то змушений буде відмовитися від українського паспорту.

Як раніше повідомляв портал Знай.Спорт, чеський футбольний клуб прояснив ситуацію щодо Коноплянки і Ротаня.

Автор матеріалу: 
Сергій Талимончик
Теги: 
Романчук, Польща, Україна