Футбол

Український футбольний клуб може залишитися без головного тренера

0

Наставник піде, якщо йому надійде пропозиція від сильного клубу

Білоруський наставник одеського Чорноморця Олег Дулуб не виключає, що продовжить кар'єру в іншому клубі.

"Мій відхід з Одеси може статися, якщо мені надійде пропозиція від сильного клубу, коли навіть фінансова складова піде на другий план. Клубу, в якому я побачу дуже глибоку перспективу розвитку. Мені цікаве вибудовування системи, моделі клубної структури – починаючи з першої команди і рухаючись по вертикалі вниз, до Академії.

Підведення всіх команд під єдину систему підготовки, з розписом всіх етапів до найдрібніших подробиць – це творчий процес. Іноді ловив себе на думці, що зараз я багато роблю "на автоматі". Порятунок клубів у вищому дивізіоні – це добре. Але мені, як людині творчій, хочеться щось творити, вигадувати, робити глобально, підводити всі команди під єдину філософію клубу та ігри.

Те, що я назвав вище, свого часу зацікавило Петра Петровича Димінського. Шкода, що сімейні обставини змусили мене піти зі Львова. Через рік, зараз, думаю, що Карпати були б зовсім на іншому місці, якщо б мені вдалося продовжити роботу", – цитує Дулуба Sport Arena.

Відзначимо, що Чорноморець завершив першу частину чемпіонату України на 10 місці: після 19-ти турів в активі моряків 17 очок, на два більше, ніж у Карпат і на п'ять більше, ніж у Сталі.

До вашої уваги становище команд в нижній частині турнірної таблиці УПЛ:

Як раніше повідомляв портал Знай.Спорт, в українському футболі запроваджують відеоповтори.

Фото ФК Чорноморець

Автор матеріалу: 
Сергій Талимончик
Теги: 
УПЛ, чемпіонат, футбол