Футбол

Український клуб виставив на аукціон право показу матчу з Шахтарем

0

Частина коштів буде передана на розвиток дитячо-юнацького футболу Рівненщини

У неділю, 27 серпня, на Арені Львів рівненський Верес у рамках чемпіонату України зіграє з Шахтарем. Початок - о 17:00.

Напередодні президент Вереса Олексій Хахльов заявив, що рівненський клуб хоче заробити грошей на продажі трансляції матчу "Верес" – "Шахтар".

"Верес" має права на показ домашніх матчів своєї команди. Ми єдині з клубів УПЛ, хто в силу різних обставин, не ввійшли в телевізійні пули та не маємо на сьогодні угоди зі спортивними трансляторами групою каналів ТРК Україна та 1+1, які здійснюють показ матчів всіх 11-ти команд елітного дивізіону.

Зважаючи на вищесказане та враховуючи значний попит вболівальників на матч Верес - Шахтар, ми оголошуємо Аукціон на право трансляції цього поєдинку. Стартова ціна - 400 тисяч гривень. Серед додаткових умов інформуємо, що маємо можливість завдяки співпраці з Телеканалом Рівне1 здійснити відеозйомку матчу в форматі HD. Частина коштів (не менше 10%), які будуть отримані від Аукціону, буде передана на розвиток дитячо-юнацького футболу Рівненщини.

Всі перемовини та комунікації можна здійснити безпосередньо зі мною. У випадку відсутності зацікавленості в придбанні даної трансляції, ми будемо вимушені обмежити телетрансляцію лише аудиторією Рівненщини, яка має можливість приймати сигнал нашого інформаційного партнера Телеканалу Рівне1, - сказав Хахльов.

Раніше портал Знай.Спорт повідомляв розклад і результати матчів чемпіонату України-2017/2018.

Автор матеріалу: 
Сергій Талимончик
Теги: 
УПЛ, чемпіонат, футбол