Футбол

Український клуб-учасник єврокубків гостро потребує нових футболістів

0

У Олімпіку не встигають з доукомплектацією, в більшості своїй новачки не можуть посилити команду

Донецький футбольний клуб Олімпік, який за підсумками минулого сезону завоював право представляти Україну в Лізі Європи, залишила велика група ключових виконавців - це Дмитро Гришко, Андрій Богданов, Антон Поступаленко, Іван Матяж. Чи є вихід із ситуації, прокоментував головний тренер донеччан Роман Санжар.

"Ми дивимося дуже багато потенційних новачків. Є хлопці, які мені імпонують, а є ті, які не дотягують до нашого рівня. Називати їх по іменах я не буду, з деякими хлопцями будемо розмовляти і прощатися. Інших же далі переглядатимемо.

Чи приїдуть ще гравці на перегляд? Однозначно так. Від нас пішли ключові футболісти, замінити яких нам дуже складно зараз. Розумію потенціал нашої команди на сьогоднішній день, нам обов'язково потрібні новачки, які зміцнять нашу команду. Хоча часу не так багато, але я розраховую, що в подальшому ми все одно доберемо обойму і наберемо обертів, щоб гідно виступати. Але поки ми не встигаємо, в більшості своїй ті хлопці, які до нас приїжджають, посилити нас не можуть", - передає слова Санжара офіційний сайт Олімпіка.

Як раніше повідомляв портал Знай.Спорт, один з лідерів Олімпіка залишив клуб.

Фото ФК Олімпік

Автор матеріалу: 
Сергій Талимончик
Теги: 
УПЛ, Олімпік, підсилення