УПЛ: Чорноморець і Зоря поділили очки

0

Обидві команди не дограли матч в повному складі

У суботу, 2 грудня, в рамках 18-го туру української Прем'єр-ліги Чорноморець зіграв внічию з Зорею (1:1).

Ще в першому таймі господарі залишилися в меншості після того, як Денис Васін примудрився за одну хвилину отримати дві жовті картки. Однак вже на 35-й хвилині хавбек Зорі Руслан Бабенко вирішив зрівняти склади і так само отримав другу жовту.

Саме в другому таймі були забиті обидва голи. Спершу на 66-й хвилині рахунок у матчі відкрив Олександр Сваток, а ще через п'ять хвилин Олексій Хобленко відновив паритет. Варто також відзначити, що гравці Чорноморця догравали цей поєдинок удев'ятьох, так як Ндіайе за 15 хвилин до кінця зустрічі побачив перед собою "червоне світло".

Чорноморець - Зоря 1:1
Голи: Хобленко, 71 - Сваток, 66

Чорноморець: Гутор - Люлька, Жуніч (Мусолітін, 61), Мартиненко, Татарков - Ндіайе, Політило - Васін, Ковалець, Бамба (Антонов, 68) - Хобленко (Каплієнко, 85)
Зоря: Лунін - Опанасенко (Кабаєв, 21), Гордієнко (Гречишкін, 76), Сваток, Сухоцький - Андрієвський, Бабенко - Караваєв, Харатін, Луньов (Юрі, 46) - Громов

Попередження: Васін, Ндіайе, Жуніч, Політило - Бабенко, Харатін, Андрієвський
Вилучення: Васін, 18, Ндіайе, 76 - Бабенко, 33

Нагадаємо, інформаційний портал Знай.Спорт анонсував матчі 18-го туру української Прем'єр-ліги.