УПЛ: Дніпро вимучив перемогу над Сталлю

0

Єдиний гол в матчі забив молодий форвард дніпрян Денис Баланюк

У другому матчі суботи української Прем'єр-ліги Дніпро на виїзді зумів мінімально здолати Сталь (1:0).

У першому таймі підопічні Дмитра Михайленка виглядали активніше за свого опонента, і на 41-й хвилині втілили свою перевагу в забитий гол - Денис Баланюк отримав передачу на хід і красиво перекинув м'яч через Паньківа.

Другу половину матчу вже краще провели господарі, однак не зуміли реалізувати свої моменти і поєдинок закінчився тріумфом гостей.

Сталь - Дніпро 0:1
Гол: Баланюк, 41.

Сталь: Паньків - Пашаєв (Климчук, 46), Стаменкович, Іщенко (Кравченко, 46), Шабанов, Леандро - Карасюк, Е.Малакян, Васін (Задерака, 46) - Дебелко, Карікарі.

Дніпро: Лунін - Нагієв, Сваток, Лопирьонок, Влад - Вакулко, Кочергін (Назарина, 90+2), Когут, Чеберко - Довбик (Польовий, 76), Баланюк (Кожушко, 83).

Попередження: Стаменкович, Шабанов, Климчук - Влад.

Раніше інформаційний портал Знай.Спорт повідомляв, що Зірка здобула перемогу над Волинню.