УПЛ: Динамо на НСК Олімпійський пошматувало Маріуполь

0

До вашої уваги відео голів і огляд матчу

У неділю, 3 листопада, у матчі 18-го туру чемпіонату України з футболу Динамо на столичному НСК Олімпійський крупно здолало Маріуполь (5:1).

Гості забили першими: на 27-й хвилині Денис Кожанов навісив, а ніким не прикритий Сергій Болбат на дальній штанзі переправив м'яч у сітку. Але в наступній атаці кияни відігралися: пройшов пас Миколи Морозюка на Дьємерсі Мбокані, який скинув у центр штрафного, там Денис Гармаш за опіки двох захисників зміг влучно пробити.

На третій компенсованій до першого тайму хвилині динамівці вийшли вперед: Шепелев відпасував на Мораєса, той продовжив на Гармаша, а Денис в один дотик переправив на Віктора Циганкова, який протаранив оборону і головою з меж воротарського вколотив м'яч у сітку.

На 68-й хвилині захисник маріупольців Сергій Яворський пішов в необдуманий підкат проти Мораєса і справедливо отримав другий гірчичник за грубу гру.

У більшості Динамо забило ще двічі: на 75-й хвилині Циганков не зустрів опору з боку опонентів і зробив вивірений пас на Мораеса, який з меж штрафного точно пробив в дальній верхній кут.

Четвертий гол провів той-таки Мораєс, який після подачі кутового результативно пробив головою.

А крапку поставив Дерліс Гонсалес, який вийшов на заміну. Легіонер безхитрісно пройшов усю оборону і забив Маріуполю п'ятий м'яч.

Динамо - Маріуполь 5:1

Голи: Гармаш, 28, Циганков, 45+3, Мораес, 75, 84, Гонсалес, 90 - Болбат, 27

Динамо: Бущан, Кендзьора, Хачеріді, Кадар, Піваріч, Шепелев, Буяльський, Морозюк, Гармаш (Шапаренко, 79), Циганков (Гонсалес, 85), Мбокані (Мораес, 40)

Маріуполь: Худжамов, Кирюханцев, Яворський, Вакуленко, Тищенко, Білий, Мишнєв (Гоміс, 13), Кожанов (Чурко, 59), Тотовицький, Болбат, Фомін (Борячук, 82)

Попередження: Яворський, 14

Вилучення: Яворський, 68 (друге попередження)