УПЛ: Маріуполь обіграв Сталь, Верес та Карпати розписали мирову

0

Знай.Спорт представляє результати матчів 19-го туру української Прем'єр-ліги

19-й тур української Прем'єр-ліги відкривали одразу ж три поєдинки. Чорноморець на власному полі приймав Зірку з Кропивницького. Верес у Львові приймав Карпати, а Маріуполь зустрічався зі Сталлю з Кам'янська.

В Одесі в матчі між Чорноморцем і Зіркою глядачі побачили гольовий феєрверк у виконанні обох колективів. Господарі під завісу першого тайму зуміли відкрити рахунок зусиллями Хобленка. У дебюті другого тайму Зірка зуміла зрівняти рахунок, проте вже за шість хвилин знову ж була вимушена наздоганяти Моряків.

У останню десятихвилинку два м'ячі Прядуна перевернули все з ніг на голову, проте на 90-й хвилині все той же Хобленко вирвав для господарів нічию - 3:3.

Чорноморець - Зірка 3:3

Голи: Хобленко, 42, 90, Бамба, 57 - Чічіков, 51, Прядун, 83, 87

На Арені-Львів Верес приймав львівські Карпати. Вболівальники, які дивились цей поєдинок теж без голів не залишись. Після першого тайму Верес ввів у рахунку 2:0, завдяки голам Кобіна та Сергійчука. Проте у другій половині гри влучні удара Шведа та Акулініна встановили остаточний рахунок - 2:2.

Верес - Карпати 2:2

Голи: Кобін, 14, Сергійчук, 28 - Швед, 71, Акулінін, 87

У протистоянні між Маріуполем і Сталлю фанати також побачили голи на різний смак - 4:2. За Маріуполь відзначились двічі Фомін та по одному разу - Тотовицький та Болбат. За Сталь дубль на свій рахунок записав Малакян.

Маріуполь - Сталь 4:2

Голи: Фомін, 33, 66, Тотовицький, 77, Болбат, 81 - Малакян, 26, 86.

Раніше портал Знай.Спорт повідомляв, що півзахисника Шахтаря визнали найкращим футболістом України у 2017 році.