УПЛ: Олександрія поступилася Ворсклі, Зоря познущалася над Чорноморцем

0

Знай.Спорт представляє результати заключних матчів 7-го туру УПЛ

У неділю, 27 серпня, відбулися два останні матчі 7-го туру української Прем'єр-ліги - Зоря вдома розгромила Чорноморець (5:0), а Ворскла на виїзді здобула три очки в матчі з Олександрія (1:0).

У матчі Зорі і Чорноморця луганчани вели в рахунку вже на 2-й хвилині, а на 9-й забили і другий гол - обидва взяття воріт на рахунку новачка клубу форварда Юрі. До перерви підопічні Юрія Вернидуба ще двічі вразили ворота суперника - відзначилися Дмитро Гречишкин і Артем Гордієнко. А в другому таймі Олександр Караваєв відзначив своє повернення в Зорю голом і встановив остаточний рахунок - 5:0.

Зоря - Чорноморець 5:0
Голи: Юрі, 2, 9, Гречишкин, 26 (з пенальті), Гордієнко, 40, Караваєв, 80.

Зоря: Лунін - Опанасенко (Сваток), Чечер, Прийма, Сухоцький - Гречишкин (Харатін, 70), Гордієнко - Андрієвський, Громов, Луньов - Юрі (Караваєв, 60).

Чорноморець: Смородін - Каплієнко, Новотрясов, Рахманов, Зубейко - Жуніч, Ковалець (Серденюк, 46) - Мусолітін, Третьяков (Машнін, 46), Васін - Хобленко.

Попередження: Харатін - Мусолітін, Васін, Жуніч, Каплієнко, Серденюк.

У поєдинку Олександрії і Ворскли багато небезпечних моментів не було. Команди грали практично на одному рівні, а ініціатива переходила то однієї, то до іншої. У підсумку, вирішальним став гол Павла Ребенка, який він забив ще на 28-й хвилині зустрічі.

Олександрія - Ворскла 0:1
Гол: Ребенок, 28.

Олександрія: Паньків - Пашаєв, Бондаренко, Банада, Бацула (Чорній, 67) - Каленчук, Грицук, Цуріков, Полярус - Куліш (Пономар, 52) - Сітало (Запорожан, 46).

Ворскла: Ткаченко - Пердута, Даллку, Чижов (Ткачук, 51), Сапай - Чеснаков, Кравченко (Одарюк, 74) - Кадімян, Шарпар, Ребенок - Коломоєць (Загорулько, 90+2).

Попередження: Каленчук - Даллку, Шарпар, Ткаченко.

Нагадаємо, інформаційний портал Знай.Спорт повідомляв, що Шахтар на останніх хвилинах вирвав перемогу в матчі з Вересом.