УПЛ: Олександрія та Зірка голів не забивали

0

Олександрія та Зірка зіграли у суху нічию

Програму 11-го туру української Прем’єр-ліги продовжив матч між Олександрією та Зіркою.

Перший тайм дербі був за командою з Кропивницького, Зірка створювала моменти, проте Юрій Паньків залишив свою ворота у недоторканості. Остання п’ятнадцятихвилинка була за підопічними Володимира Шарана. На 76-й хвилині Бондаренко перевірив на міцність стійку воріт. А вже у додатковий час Старенький не зумів замкнути дальню стійку. Таким чином нічия – 0:0.

Олександрія – Зірка 0:0

Олександрія: Паньків, Пашаєв, Гітченко, Цуріков (Старенький, 55), Бацула, Грицук, Полярус (Пономар, 60), Банада, Запорожан, Бондаренко, Сітало (Куліш, 79).

Зірка: Паст, Пепе, Маткобожик, Качараба, Цюпа, Гедж (Загальский, 71), Драченко, Ель-Хамдауї (Петров, 79), Чичиков, Рассадкіна, Прядун (Кондраков, 70).

Раніше портал Знай.Спорт повідомляв, що Олімпік у результативному матчі вирвав перемогу у Маріуполя.