УПЛ: Олімпік у результативному матчі вирвав перемогу у Маріуполя

0

Донецький Олімпік та Маріуполь відкрили 11-й тур УПЛ результативним поєдинком

Матч з не примітною вивіскою відкривав програму 11-го туру української Прем’єр-ліги. Донецький Олімпік у Києві приймав Маріуполь. Футболісти обох команд закрутили сюжет, якому позаздрять сценаристи голлівудських блокбастерів або ж аргентинських серіалів.

Проте все цікаве футболісти залишили на другий тайм. Вже на 49-й хвилині Вакуленко залишив Маріуполь у меншості, а за 8 хвилин моряки вже були у ролі наздоганяючих. Антон Кравченко відкрив рахунок після розіграшу кутового – 1:0.

На 69-й хвилині арбітр матчу урівняв склади команди, вилучивши Зураба Очігаву. А за три хвилини Борячук реалізував вихід віч-на-віч з голкіпером донеччан – 1:1. Ще через дві хвилини Кольцов вдало реалізував пенальті – 1:2 на користь Маріуполя.

На 77-й хвилині Андрій Богданов асистував Станіславу Біленькому, молодий нападник відправив м’яч у ворота, тим самим, зрівнявши рахунок у матчі.

Крапку у поєдинку поставив Андрій Богданов, який без шансів для голкіпера Маріуполя реалізував пенальті.

Таким чином Олімпік перемагає Маріуполь – 3:2 та піднімається на 4-те місце.

УПЛ, 11-й тур

Олімпік – Маріуполь 3:2

Голи: Кравченко, 57, Біленький, 77, Богданов, 84, пен. - Борячук, 72, Кольцов, 74, пен.

Вилучення: Очігава, 69 - Вакуленко, 49

Олімпік: Махарадзе, Лук'янчук, Шабанов, Кравченко, Федорів (Очігава, 46), Богданов, Брикнер, Сондей (Мигунов, 46), Моха, Хомутов (Поступаленко, 57), Біленький

Маріуполь: Худжамов, Тищенко, Яворський, Вакуленко, Неплях, Танковскій, Мишнєв (Кольцов, 65), Кожанов, Тотовіцкій (Насонов, 52), Болбат (Борячук, 71), Фомін

Раніше портал Знай.Спорт повідомляв, що Маріуполь несподівано змінив тренера.