УПЛ: Шахтар без проблем обіграв Маріуполь

0

Донецький Шахтар в Харкові переміг Маріуполь

В рамках четвертого туру української Прем’єр-ліги донецький Шахтар в Харкові приймав Маріуполь.

Гірники відкрили рахунок вже на сьомій хвилині. Срна прострілив на Бернарда і бразилець у дотик переграв голкіпера суперників. Підопічним Паулу Фонсеки вдалося подвоїти рахунок ще до перерви. Це Марлос закрутив м’яч у дальній кут – 2:0.

Третій м’яч Шахтаря забив Кривцов, який вдало зіграв на добиванні. Маріуполь спромігся на м’яч престижу. Тищенко замкнув дальню стійку.

В підсумку – 3:1, Шахтар без особливих проблем обіграв новачка Прем’єр-ліги.

Шахтар - Маріуполь 3:1
Голи: Бернард, 7, Марлос, 43, Кривцов, 67 - Тищенко, 72

Шахтар: Пятов, Срна, Кривцов, Ракицький, Ісмаїлі, Фред, Степаненко, Марлос, Тайсон (Петряк, 46), Бернард (Коваленко, 68), Феррейра (Дентіньо, 78)

Маріуполь: Худжамов, Насонов, Яворський, Білий, Неплях, Кольцов, Рудика, Кисіль (Тищенко, 43), Мишнєв (Гоміс, 76), Кожанов, Фомін (Віценець, 67)

Попередження: Бернард, Ракицький, Степаненко, Петряк - Тищенко, Білий

Раніше портал Знай.Спорт повідомляв, що Карпати здобули першу перемогу в чемпіонаті України.