УПЛ: Шахтар у результативному матчі здолав Ворсклу

0

Донецький Шахтар переміг полтавську Ворсклу у гольовій перестрілці

Донецький Шахтар у 12-му турі УПЛ у Харкові приймав полтавську Ворсклу. Підопічні Паулу Фонсеки зуміли відкрити рахунок на 21-й хвилині матчу. Алан Патрік зробив черпачок на вихід Марлосу, який обіграв голкіпера полтавців та у боротьбі з двома захисниками відправив м’яч у сітку.

Другий м’яч у матчі на рахунку Факундо Феррейра, який замкнув передачу від Ісмаїлі. Під завісу першого тайму нападник Ворскли Юрій Коломоєць скоротив відставання.

У другому таймі все той же Коломоєць зрівняв рахунок, скориставшись передачею від Павла Ребенка.

Проте Шахтар зумів таки вирвати перемогу. Бланко-Лещук видав на вихід Феррейрі, який у ближньому бою переграв Олександра Ткаченка – 3:2.

Донецький Шахтар здобуває перемогу над Ворсклую та продовжує очолювати турнірну таблицю УПЛ.

Раніше портал Знай.Спорт повідомляв, що Луческу звинуватив себе в невиході збірної Туреччини на ЧС-2018.