УПЛ: Шахтар впевнено обіграв Верес

0

Голи Марлоса і Феррейри принесли перемогу Гірникам

У суботу, 2 грудня, в рамках 18-го туру української Прем'єр-ліги Шахтар без проблем впорався з Вересом (2:0).

Команда Паулу Фонсеки контролювала хід гри і мала значну перевагу впродовж усієї зустрічі. У підсумку, Помаранчево-чорні не дозволили супернику жодного разу нанести удар в площину, а самі відзначилися двома голами у воротах опонента.

Обидва взяття воріт були зроблені після перерви. Спершу на 50-й хвилині Марлос впевнено реалізував 11-метровий удар, а ще через 25 хвилин свій гол забив і форвард Шахтаря Факундо Феррейра. Таким чином, Шахтар збільшує відрив від Динамо, а Верес, швидше за все, втратить третє місце в турнірній таблиці.

Шахтар - Верес 2:0
Голи: Марлос, 50 (пенальті), Феррейра, 75

Шахтар: П'ятов - Петряк, Ордець, Ракицький, Ісмаїлі - Степаненко, Фред - Марлос, Коваленко (Патрік, 75), Бернард (Дентіньйо, 84) - Феррейра (Бланко-Лещук, 87)
Верес: Бандура - Борзенко, Іщенко, Симінін, Адамюк - Кобін, Карасюк, Морозенко (Палагнюк, 84), Волошинович (Г. Пасіч, 86) - Степанюк, Сергійчук

Попередження: Феррейра, Бернард, Марлос, Фред - Борзенко, Іщенко, Волошинович, Симінін

Нагадаємо, інформаційний портал Знай.Спорт повідомляв, що Чорноморець і Зоря поділили очки, дограючи матч не в повних складах.