УПЛ: Шахтар здобув впевнену перемогу над Олімпіком

0

Гірники не залишили шансів своєму суперникові

У суботу, 19 серпня, стартував 6-й тур української Прем'єр-ліги з донецького дербі Шахтар-Олімпік.

Гірники з перших хвилин захопили ініціативу в матчі і вже на 20-й хвилині відкрили рахунок в протистоянні. Аргентинський форвард з навісу капітана Шахтаря Даріо Срни, відправив головою м'яч у ворота. Щодо суперника, то футболісти Олімпіка діяли дуже повільно і боязко у штрафній зоні гірників, тому у команди Санжара в матчі нічого не вийшло.

Після перерви ситуація не змінилася, і активні дії гравців Шахтаря привели до пенальті. Шестаков в своїй штрафній зоні сфолив на бразильці Марлосі, і арбітр вказав на позначку. Марлос реалізував пенальті на 57 хвилині.

Тільки під кінець матчу гравці Олімпіка првел кілька хороших атак, одна з яких мало не завершилась голом. В кінцевому підсумку Шахтар зберіг перевагу в матчі, обігравши суперника з рахунком 2:0.

Шахтар - Олімпік 2:0

Голи: Феррейра, 20, Марлос, 57 (пен.)

Шахтар: Пятов, Ісмаїлі, Срна, Кривцов, Ракицький, Бернард (Тайсон, 75), Степаненко, Коваленко (Патрік, 71), Фред, Феррейра (Дентіньо, 81).

Олімпік: Махарадзе, Шабанов, Лук'янчук (Лухтанов, 68), Іллой-Айєт, Моха, Поступаленко (Хомутов, 72), Шестаков, Цимбалюк, Сондей, Богданов (Брикнер, 63), Біленький.

Нагадаємо, що портал Знай.Спорт опублікував розклад матчів УПЛ на сезон 2017/18.